Widoreportaże i filmy

Filmowanie to nasza pasja, którą realizujemy od lat, zaczynaliśmy jako korespondenci ogólnopolskiej stacji telewizyjnej.

Dziś swoje umiejętności oferujemy tym, dla których świeże spojrzenie jest równie ważne jak dla nas.

Filmy wykonujemy zarówno dla przedsiębiorstw (np. w formie video wizytówek, krótkich filmów reklamowych), jak i osób prywatnych – najczęściej Młodych Par – filmując wyjątkowe momenty w trakcie ślubów i uroczystości rodzinnych. 

Dlaczego video wizytówka?

90% informacji docierających do naszego mózgu to treści wizualne, które przetwarzamy 60 razy szybciej niż słowo pisane. Uruchamiają nasze emocje i zmysły. Dlatego lubimy oglądać zdjęcia, a jeszcze bardziej filmy. Dlatego zapraszamy do realizacji video wizytówki z nami. 

Dla kogo video relacja?

Budowanie wizerunku marki – przedsiebiorstwa opiera się na przekazywaniu informacji o swojej działności, dlatego warto publikować na swojej stronie, w mediach społecznosciowych video relacje z wydarzeń firmowych, koncertów, jubileuszy, akcji charytatywnych z udziałem przedsiębiorstwa.  

Reportaż ślubny

Niezwykłą pamiątką są filmy, które przygotowyjemy dla Młodych Par. Jesteśmy profesjonalni i dyskretni, bo w tym dniu najważniejsi są Państwo Młodzi. Na naszych filmach zatrzymujemy emocje i chwile, do których zawsze będzie można wrócić i poczuć je na nowo. 

Wspomnienia mają moc dlatego w naszej pracy jest miejsce na digitalizację kaset VHS (przegrywanie lub/i ponowny montaż) oraz odnawianie starych fotografii, z których również montujemy krótkie video wspomnienia.